• 27.10.2022
  • News
  • 1 minuta

Media Choice w gronie DIMAQ Employer.

DIMAQ Employer to wyróżnienie dla firm, w których pracują eksperci posługujący się międzynarodowym certyfikatem DIMAQ. Od niedawna możemy pochwalić się faktem, że również w naszym firmowym gronie, mamy  pracowników, którzy w tym roku otrzymali swoje certyfikaty. Dzięki temu Media Choice otrzymało status pracodawcy DIMAQ. 

 

Certyfikat DIMAQ

Certyfikat DIMAQ to oficjalne potwierdzenie kompetencji e-marketingowych danego pracownika – aby je uzyskać należy przystąpić do testu wiedzy, którego zadaniem jest weryfikacja tych umiejętności. Zakres zagadnień poruszanych na teście jest naprawdę obszerny i wymaga bardzo dobrej znajomości branży. Jest to gwarancja dla klientów, że mają oni do czynienia z prawdziwymi profesjonalistami, a dla nas prawdziwy powód do dumy. 

Stawiamy na Rozwój

W naszej firmie stale się rozwijamy i zwiększamy zakres naszych kompetencji, a ten ceniony w branży tytuł jest doskonałym zwieńczeniem codziennej pracy ekspertów Media Choice. Bardzo zależy nam na tym, aby nasi klienci mieli pełną świadomość tego, że mają do czynienia z profesjonalistami, którzy są na bieżąco z nowinkami branżowymi i cały czas poszerzają swoją wiedzę. Nie jest to jednak jedyna motywacja. Równie ważne jest dla nas to, aby nasi specjaliści czuli, że pracują w firmie, która daje im perspektywy na rozwój oraz wiele przestrzeni do samodzielnej pracy. 

Tytuł pracodawcy DIMAQ to potwierdzenie wysokich kompetencji zarówno dla klientów, jak i przyszłych pracowników, a dla naszej firmy był to kolejny, wręcz oczywisty krok. Bardzo zależy nam na tym, aby dostarczać naszym pracownikom nowych możliwości na doskonalenie swoich umiejętności. Udział w programie to doskonały sposób na podnoszenie ich kwalifikacji w czasie warsztatów oraz wydarzeń branżowych.

Może zainteresować Cię również

Klienci

Kontakt

ul. Krakowska 29
50-424 Wrocław
Dla dostawców:
wydawcy@mediachoice.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Media Choice sp. z o.o.sp.k zgodnie z polityką prywatności

odwiedź nas
W górę