O NAS

Dowiedz się, jak pomagamy markom się rozwijać.

poznaj nas

Kim jesteśmy?

Media Choice to coś więcej niż dom mediowy. To relacje, doświadczenie i holistyczne podejście do potrzeb naszych partnerów. W codziennej pracy łączymy kompetencje z zakresu planowania mediów i tworzenia strategii komunikacji marketingowej, a to wszystko w oparciu o pogłębioną analizę oraz doświadczenie z codziennej pracy dla marek z różnych branż. 

Projektujemy kreatywną komunikację

Dla nas szklanka jest zawsze do połowy pełna, a w działaniu kierujemy się dewizą, że nie ma sytuacji bez wyjścia – są takie, które wymagają nieszablonowego podejścia i kreatywności. Podejmujemy się tych wyzwań, wykorzystując nowoczesne narzędzia i doświadczenie naszych specjalistów. Nie zamykamy się w sztampowych działaniach – wychodzimy z digitalu do świata offline i na odwrót, realizujemy projekty „skrojone na miarę”, tworzymy spójną koncepcję, opracowujemy najskuteczniejszy plan działania i określamy jasne zasady, które gwarantują efektywne wykorzystanie budżetu reklamowego.  

Cenimy sobie relacje  

W komunikacji odchodzimy od klasycznego modelu klient-wykonawca. Uważamy, że dobra współpraca opiera się przede wszystkim na relacjach, bo to dzięki nim możemy zrozumieć naszego partnera, znaleźć jak najlepsze rozwiązania oraz optymalizować działania sprawniej i efektywniej.

Chcesz porozmawiać o tym, jak możemy pomóc Twojej marce? Dobrze się składa, bo lubimy słuchać i zadawać pytania. A na końcu rekomendujemy skuteczne rozwiązania dla Twojego biznesu. 

DNA marki

 • #wisechoice

  #bestchoice

  #widechoice

  Naszą misją jest wspieranie biznesów naszych partnerów tak, aby rosły i osiągały jeszcze lepsze wyniki. Chcemy dostarczać klientom wysokiej jakości usługi z różnych obszarów marketingu, dlatego stale rozszerzamy naszą ofertę - realizujemy zarówno kampanie online, jak i offline, dobieramy narzędzia i integrujemy różne kanały komunikacji (mix mediów). W codziennej pracy stawiamy na niestandardowe rozwiązania i holistyczne podejście w zakresie projektowania kampanii reklamowych. Dopasowujemy się do zmieniających trendów i potrzeb naszych partnerów, dlatego też nasze projekty nie są jednorazowymi przetargami, ale współpracami, które trwają przez lata.  

  Chcielibyśmy, aby Media Choice w oczach naszych klientów postrzegany był jako najlepszy dom mediowy, który w sposób kompleksowy zadba o ich biznes – zaczynając od kreacji, kończąc na przygotowaniu strategii reklamowej i jej optymalizacji. Pragniemy być domem mediowym pierwszego wyboru dla wszystkich firm, które szukają sprawdzonego partnera biznesowego.  

 • Zaistniejesz w świadomości potencjalnych klientów

  Zbudujesz rozpoznawalność swojej marki

  Uzyskasz przewagę konkurencyjną

  Zwiększysz wskaźniki sprzedaży

Media Choice w liczbach

120
zadowolonych klientów
10 000
leadów miesięcznie
9
lat doświadczenia

Nasz zespół

Poznaj ludzi, którzy tworzą dom mediowy Media Choice.

Znajdziemy drogę dla Twojej Marki

Skontaktuj się z nami!

Klienci

Kontakt

ul. Krakowska 29
50-424 Wrocław
Dla dostawców:
wydawcy@mediachoice.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Media Choice Group sp. z o.o. zgodnie z polityką prywatności

odwiedź nas
W górę