Kariera

SEM & Paid Social Specialist

Doświadczenie

  • minimum 2 lata

Typ umowy

  • zatrudnienie w ramach B2B
  • 7000-8500 netto na FV (b2b) + premia miesięczna
  • premia miesięczna od 1500 zł netto naliczana po osiągnięciu określonego KPI

Rodzaj pracy

  • hybrydowo (biuro we Wrocławiu) lub zdalnie z innego miasta

Kogo szukamy?

Google Ads i Facebook to Twoja specjalność? Wiesz, jak ważne jest korzystanie z narzędzi analitycznych w codziennej pracy, a do tego wszystkiego wykazujesz się umiejętnościami interpersonalnymi, które niezbędne są w pracy zespołowej? W takim razie aplikuj do nas! Wyślij CV, chętnie poznamy Cię bliżej.

Twoje przyszłe zadania:

  • samodzielne prowadzenie kampanii SEM & Paid Social dla klientów z różnorodnych branż

  • badanie efektywności, tworzenie analiz i optymalizacja prowadzonych działań

  • raportowanie rezultatów kampanii

  • testowanie nowych rozwiązań

  • tworzenie ofert i uczestnictwo w przetargach

  • stała współpraca z klientami, weryfikowanie oczekiwań i proponowanie optymalnych rozwiązań

  • zaangażowanie w wewnętrzne projekty na rzecz rozwoju firmy

Czego oczekujemy?

  • minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii SEM & Paid Social

  • wiedza z zakresu analityki internetowej oraz Google Analytics

  • umiejętność obsługi Google Tag Managera oraz Edytor Google Ads

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i Power Point

  • komunikatywność, doświadczenie we współpracy z klientami i umiejętność budowania trwałych relacji

  • zaangażowanie w realizowane projekty i zadania

  • chęć rozwoju i poszerzania swojej wiedzy z zakresu marketingu on-line

Zapoznaj się z klauzulą RODO

Poznaj korzyści

  • Praca hybrydowa lub zdalna w innym mieście

  • Szkolenia i certyfikacje

  • Co miesiąc dofinansowania w MYBENEFIT

  • Spotkania integracyjne

  • Dodatkowe benefity przy stażu 3+

  • Prywatna opieka medyczna

  • Praca od godz.: 8:00 lub 9:00

  • Urodzinowy dzień wolny od pracy

  • Angażujemy się społecznie

  • Zwierzak w biurze

Klienci

Nasze kampanie nie są tylko wirtualnymi słupkami, ale realnymi rezultatami – dostarczają klientów i zwiększają rozpoznawalność marki

Kontakt

ul. Krakowska 29
50-424 Wrocław
Dla dostawców:
wydawcy@mediachoice.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Media Choice sp. z o.o.sp.k zgodnie z polityką prywatności

odwiedź nas
W górę