Kariera

Senior SEM & Paid Social Specialist

Doświadczenie

  • minimum 3 lata

Typ umowy

  • umowa o pracę na cały etat

Rodzaj pracy

  • hybrydowy we Wrocławiu lub zdalny z innego miasta

Kogo szukamy?

Google Ads nie ma przed Tobą tajemnic? Kampanie Facebook Ads planujesz z zamkniętymi oczami, a do tego wszystkiego możesz pochwalić się szeroko rozwiniętymi umiejętnościami analitycznymi? W takim razie czekamy właśnie na Ciebie! Jeśli szukasz pracy, w której będziesz mógł się rozwijać, a przy tym mieć realny wpływ na prowadzone działania, wyślij do nas swoje CV, chętnie poznamy Cię bliżej.

Twoje przyszłe zadania:

  • samodzielne prowadzenie kampanii Google Ads i paid social dla klientów z różnorodnych branż

  • badanie efektywności, tworzenie analiz i optymalizacja prowadzonych działań

  • raportowanie rezultatów kampanii

  • testowanie nowych rozwiązań

  • tworzenie ofert i uczestnictwo w przetargach

  • stała współpraca z klientami, weryfikowanie oczekiwań i proponowanie optymalnych rozwiązań

  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników firmy

Czego oczekujemy?

  • minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu kampanii Google Ads

  • minimum 3 letniego doświadczenia w prowadzeniu kampanii paid social, w szczególności na Facebooku

  • wiedzy z zakresu analityki internetowej oraz Google Analytics

  • umiejętności obsługi Google Tag Managera oraz Edytora Google Ads

  • dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel i Power Point

  • komunikatywności, doświadczenia we współpracy z klientami i umiejętności budowania trwałych relacji

  • wkładania serca w realizowane projekty i zadania

  • chęci rozwoju i poszerzania swojej wiedzy z zakresu marketingu on-line

  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Zapoznaj się z klauzulą RODO

Poznaj korzyści

  • Szkolenia i certyfikacje

  • Złoty pakiet w LUX MED

  • Co miesiąc dofinansowania w MYBENEFIT

  • Spotkania integracyjne

  • Dodatkowe benefity przy stażu 3+

  • Urodzinowy dzień wolny od pracy

  • Angażujemy się społecznie

  • Zwierzak w biurze

Klienci

Kontakt

ul. Krakowska 29
50-424 Wrocław

Dla dostawców:

wydawcy@mediachoice.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Media Choice sp. z o.o.sp.k zgodnie z polityką prywatności

odwiedź nas

W górę