Kariera

New Business Specialist

Doświadczenie

  • minimum 2 lata

Typ umowy

  • umowa o pracę na cały etat

Rodzaj pracy

  • hybrydowo (biuro we Wrocławiu)

Kogo szukamy?

Jeśli świetnie sobie radzisz w nawiązywaniu nowych relacji biznesowych, wiesz, jak przeprowadzić spotkanie, zarówno online, jak i offline, a negocjacja najkorzystniejszych warunków współpracy nie sprawia Ci kłopotu - dołącz do Media Choice i rozwijaj się razem z nami.

Twoje przyszłe zadania:

  • stały kontakt zarówno z istniejącymi, jak i nowymi Klientami firmy w celu budowania relacji, weryfikacji potrzeb i prowadzenia działań sprzedażowych

  • bieżąca analiza rynku, planowanie i przeprowadzanie działań mających na celu pozyskanie nowych Klientów z wykorzystaniem kanałów online i offline (targi, konferencje lub inne wydarzenia branżowe, spotkania, telefoniczne i mailowe inicjowanie kontaktu),

  • aktywny udział w całym procesie sprzedaży i realizacji zlecenia: kontakt z klientem i przygotowanie oferty, negocjowanie warunków, wsparcie Klienta w przygotowaniu briefu i debriefu, współpraca z działami realizacji, wsparcie Klienta we wszystkich jego etapach,

  • realizowanie założonych KPI, poszukiwanie nowych sposobów na dotarcie do potencjalnych Klientów,

  • udział we wdrożeniu nowych osób do organizacji.

Czego oczekujemy?

  • co najmniej 2 letniego doświadczenie na podobnym stanowisku w branży marketingowej,

  • rozwiniętych umiejętności w zakresie prowadzenia rozmów z klientami skutkujących budowaniem trwałych relacji

  • doświadczenia w przygotowywaniu ofert handlowych i prowadzeniu prezentacji;

  • doświadczenia w pracy na celach i zorientowanie na wynikach,

  • umiejętności w prowadzeniu negocjacji,

  • znajomości branży, zagadnień z obszaru digital marketingu,

  • umiejętności budowania uwagi i zaangażowania odbiorców w trakcie przedstawiania prezentacji.

  • Atutem będzie: komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym

Poznaj korzyści

  • Szkolenia i certyfikacje

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie do platformy MyBenefit

  • Spotkania integracyjne

  • Urodzinowy dzień wolny od pracy

Klienci

Kontakt

ul. Krakowska 29
50-424 Wrocław

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Media Choice sp. z o.o.sp.k zgodnie z polityką prywatności

odwiedź nas

W górę