Kariera

Staż Analityk Internetowy

Typ umowy

  • umowa o staż

Rodzaj pracy

  • stacjonarnie w biurze we Wrocławiu

Kogo szukamy?

Do naszego zespołu SEM & Paid Social poszukujemy osoby, która chce zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe w branży marketingu, interesuje się analityką internetową i pragnie zgłębiać swoją wiedzę i umiejętności w tym obszarze.

Twoje przyszłe zadania:

  • Poznasz lub rozwiniesz umiejętności w zakresie Google Analytics i Google Data Studio, nauczysz się tworzyć raporty z prowadzonych kampanii reklamowych.

  • Zdobędziesz umiejętności w zakresie wizualizacji danych z wykorzystaniem PowerBI.

  • Będziesz mieć możliwość rozwijania procesu raportowego, wykorzystywania zaawansowanych narzędzi analitycznych w Google Analytics i Power BI.

Co oferujemy?

  • Płatny staż trwający do 3 miesięcy zatrudnienie na podstawie umowy o praktyki absolwenckie.

  • Staż stacjonarny w biurze we Wrocławiu (ul. Krakowska).

  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w niezależnym domu mediowym.

  • Opieka doświadczonych specjalistów w trakcie trwania stażu.

  • Nowoczesne biuro, w którym panuje niekorporacyjna, przyjazna atmosfera.

  • Dostęp do szkoleń tematycznych wprowadzających w meandry branżowe.

  • Możliwość zatrudnienia po stażu dla osób, które sprawdzą się w okresie stażu i zaproponowana ścieżka rozwoju będzie spójna z ich oczekiwaniami.

Czego oczekujemy?

  • Pełna dyspozycyjnośćw zakresie 40 godzin tygodniowo, czyli 8 godzin dziennie (pracujemy w godzinach 8:00-16:00 lub 9:00-17:00).

  • Wykształcenia na jednym z kierunków: marketing, informatyka w biznesie, analityka gospodarcza lub ostatni rok studiów.

  • Dużej chęci do rozwijania swoich umiejętności i poszukiwania rozwiązań.

  • Umiejętności logicznego myślenia, wyciągania wniosków i przedstawiania rekomendacji.

  • Doskonałej organizacji pracy i odpowiedzialności.

  • Atutem będzie:

    - Znajomość w stopniu podstawowym Google Analytics i Power BI.

    - Znajomość trendów w obszarze digital i e-commerce.

Zapoznaj się z klauzulą RODO

Poznaj korzyści

  • Spotkania integracyjne

  • Opieka doświadczonych specjalistów

  • Nowoczesne biuro i przyjazna atmosfera

  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia

  • Angażujemy się społecznie

Klienci

Kontakt

ul. Krakowska 29
50-424 Wrocław

Dla dostawców:

wydawcy@mediachoice.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Media Choice sp. z o.o.sp.k zgodnie z polityką prywatności

odwiedź nas

W górę