Komunikacja online dla dewelopera – jak się reklamować w trudnych czasach?

Działalność w sektorze nieruchomości to prawdziwe wyzwanie szczególnie w ostatnich miesiącach, kiedy pandemia wymusiła wprowadzenie zmian w strategii sprzedaży wielu firm. Początkowa konsternacja przerodziła się głównie w okres wzmożonej pracy i testowania nowych rozwiązań. Kilka miesięcy lockdownu udowodniło, że trzeba postawić na komunikację online i wykorzystać wszelkie jej możliwości. Jak zatem skutecznie zaplanować kampanię digital?

Remedium na decyzje odłożone w czasie

Inwestycja w nieruchomości najczęściej wiąże się z długim procesem decyzyjnym – zakup wymaga skrupulatnych analiz po stronie klientów. Może być także dodatkowo obarczona ryzykiem przesunięcia odbioru, np. ze względu na opóźnienia wykonawców, zmiany prawne czy właśnie sytuacje niespodziewane, takie jak pandemia i związane z nią „zawieszenie”. Klienci rynku nieruchomości w większości nie zrezygnowali z planowanych zakupów, jednak podchodzą do nich z większą dozą ostrożności. W tych okolicznościach kluczowe znaczenie zyskuje zaufanie oraz poczucie bezpieczeństwa. Jest to zatem okres, w którym dobrze postawić jednocześnie na dwa typy działań: z jednej strony te, które zwiększają rozpoznawalność naszej marki, a z drugie te, które generują sprzedaż. Od czego zacząć?

Kliknij i przeczytaj cały artykuł Łukasza Matyńskiego, Head of Client Service & Partner dla portalu rynekpierwotny.pl
https://rynekpierwotny.pl/wiadomosci-mieszkaniowe/komunikacja-online-dla-dewelopera/11521/

Skontaktuj się z nami

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu powyżej jest Media Choice sp. z o.o. sp.k. Przeczytaj pełną informację w naszej polityce prywatności.

Media Choice sp. z o.o. sp. k.

ul. Krakowska 29
50-424 Wrocław

BIURO:

728 450 666


NEW BUSINESS:

787 676 323


office@mediachoice.pl

NIP: 8992747679
REGON: 022273399

Ta strona używa plików cookies w celach analitycznych i marketingowych. Więcej informacji tutaj. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Akceptuję
Zmieniam ustawienia