SEM Specialist

Media Choice to jeden z najlepiej ocenionych, niezależnych domów mediowych w Polsce wg. raportu Media & Marketing Polska. Posiadamy status Google Partner, Meta Business Partner, jesteśmy laureatem m.in. Golden Arrow oraz programu Google Elevator.

Specjalizujemy się w planowaniu i realizacji kampanii reklamowych zarówno w kanale on-line jak i offline. Tworzymy strategie, kupujemy media, prowadzimy działania przy zastosowaniu nowych technologii i narzędzi reklamowych dla znanych i cenionych marek.

Twoje przyszłe zadania:

  • samodzielne prowadzenie kampanii Google Ads i paid social dla klientów z różnorodnych branż
  • badanie efektywności, tworzenie analiz i optymalizacja prowadzonych działań,
  • raportowanie rezultatów kampanii,
  • testowanie nowych rozwiązań,
  • tworzenie ofert i uczestnictwo w przetargach,
  • stała współpraca z klientami, weryfikowanie oczekiwań i proponowanie optymalnych rozwiązań
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników firmy

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads
  • masz doświadczenie w prowadzeniu kampanii paid social, w szczególności na Facebooku
  • posiadasz wiedzę z zakresu analityki internetowej oraz Google Analytics
  • potrafisz obsługiwać Google Tag Managera oraz Edytor Google Ads
  • znasz dobrze pakiet MS Office, w szczególności Excel i Power Point
  • jesteś komunikatywny, masz doświadczenie we współpracy z klientami i umiejętność budowania trwałych relacji
  • wkładasz serce w realizowane projekty i zadania
  • chcesz się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę z zakresu marketingu on-line
  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Co oferujemy?

  • prywatną opiekę medyczną
  • nowoczesne biuro, w którym panuje niekorporacyjna, przyjazna atmosfera
  • środowisko kreatywnych osób, z którymi nie można się nudzić
  • stałe wsparcie zespołu specjalistów i możliwość poszerzania wiedzy
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • pakiet doskonalenia umiejętności i elastyczną ścieżkę kariery
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym lub zdalnym

Wymiar pracy: pełny etat

Tryb pracy: hybrydowy lub zdalny

Miejsce pracy: dowolne (biuro we Wrocławiu lub zdalnie)

Zgłoszenie prześlij na adres: rekrutacja@mediachoice.pl

Skontaktuj się z nami

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu powyżej jest Media Choice sp. z o.o. sp.k. Przeczytaj pełną informację w naszej polityce prywatności.

Media Choice sp. z o.o. sp. k.

ul. Krakowska 29
50-424 Wrocław

BIURO:

728 450 666

NEW BUSINESS:

787 676 323

office@mediachoice.pl

NIP: 8992747679
REGON: 022273399

Akceptuję
Zmieniam ustawienia