Grafik

Media Choice to jeden z najlepiej ocenionych, niezależnych domów mediowych w Polsce wg. raportu Media & Marketing Polska. Posiadamy status Google Partner Premier, Facebook Marketing Partners, jesteśmy laureatem m.in. Golden Arrow oraz programu Google Elevator.

Specjalizujemy się w planowaniu i realizacji kampanii reklamowych zarówno w kanale on-line jak i offline. Tworzymy strategie, kupujemy media, prowadzimy działania przy zastosowaniu nowych technologii i narzędzi reklamowych dla znanych i cenionych marek.

Twoje przyszłe zadania:

  • współpraca z Klientem zewnętrznym, określanie potrzeb realizowanych zamówień
  • projektowanie graficzne w:
    - kampaniach online (landing pages, bannery, mailingi)
    - social mediach (kreacje postów)
    - offline (reklama prasowa, plakaty, broszury, ulotki itp.)
  • przygotowanie strategii kreacji wizualnych dla kampanii

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • co najmniej 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, głównie w digital marketingu w agencji reklamowej lub domu mediowym
  • nieograniczonej kreatywności, zmysłu estetycznego i dokładności
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Adobe
  • umiejętności przygotowania kreacji wizualnych w oparciu o system identyfikacji wizualnej marki
  • doświadczenie we współpracy z Klientem - budowanie zaufania klienta do pracy projektanta i umiejętność argumentowania swoich decyzji projektowych
  • działaniu w oparciu o trendy w grafice w obszarze digital marketingu
  • portfolio wraz z CV

Mile widziane:

  • umiejętność tworzenia animacji HTML5
  • kodowanie mailingów

Co oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną
  • nowoczesne biuro, w którym panuje niekorporacyjna, przyjazna atmosfera
  • samodzielne stanowisko w nowo tworzonym zespole odpowiedzialnym za komunikacje i kreację wizualną dla naszych Klientów
  • niekorporacyjne środowisko pracy, fajną atmosferę w zespole
  • możliwość pracy dla dużych marek
  • pracę w modelu hybrydowym we Wrocławiu lub zdalnie w innym mieście.

Wymiar pracy: pełny etat

Tryb pracy: hybrydowy lub zdalny

Miejsce pracy: hybrydowo we Wrocławiu lub zdalnie w innym mieście

Zgłoszenie prześlij na adres: rekrutacja@mediachoice.pl

Skontaktuj się z nami

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu powyżej jest Media Choice sp. z o.o. sp.k. Przeczytaj pełną informację w naszej polityce prywatności.

Media Choice sp. z o.o. sp. k.

ul. Krakowska 29
50-424 Wrocław

BIURO:

728 450 666

NEW BUSINESS:

787 676 323

office@mediachoice.pl

NIP: 8992747679
REGON: 022273399

Akceptuję
Zmieniam ustawienia