Facebook Ads Specialist

Twoje zadania:

  • prowadzenie i optymalizacja płatnych kampanii marketingowych w social mediach: Facebook, Linkedin, Tik Tok itp.
  • przygotowywanie media planów i rekomendacji dla obecnych i nowych klientów
  • raportowanie i optymalizacja wyników kampanii na podstawie wskaźników KPI
  • odpowiedzialność za zarządzanie budżetem kampanii i maksymalizację wyników kampanii
  • ścisła współpraca z zespołami sprzedaży, media planningu i komunikacji odpowiedzialnymi za współpracę z Klientami w ramach prowadzonego projektu
  • rozliczenie prowadzonych projektów reklamowych
  • przekazywanie wiedzy i umiejętności poprzez prowadzenie szkoleń dla osób z zespołu

Atut oferty:

  • to możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności do przejścia na drugą stronę mocy, czyli prowadzenia kampanii Google Ads

Nasze oczekiwania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na tożsamym stanowisku
  • posiadasz certyfikatów Facebook Ads
  • swoboda w wykorzystaniu środowiska Facebook Ads, LinkedIn Ads oraz Tik Tok
  • umiejętność analizy danych na podstawie Google Analytics
  • bardzo dobra znajomość Excel
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacji pracy – na co dzień potrafisz zarządzać wieloma projektami marketingowymi, dotrzymując terminów i dbając o jakość
  • znajomość trendów obowiązujących w komunikacji social media i umiejętność ich praktycznego zastosowania

Atutem będzie:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną prezentację oferty/wyników kampanii

Co oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną
  • dzień wolny od pracy w urodziny
  • nowoczesne biuro, w którym panuje niekorporacyjna, przyjazna atmosfera
  • środowisko kreatywnych osób, z którymi nie można się nudzić
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • pakiet doskonalenia umiejętności
  • możliwość pracy dla dużych marek
  • pracę w modelu hybrydowym we Wrocławiu lub zdalnie w innym mieście

Tryb pracy: hybrydowo we Wrocławiu lub zdalnie w innym mieście

Wymiar pracy: pełny etat

Zgłoszenie prześlij na adres: rekrutacja@mediachoice.pl

Skontaktuj się z nami

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu powyżej jest Media Choice sp. z o.o. sp.k. Przeczytaj pełną informację w naszej polityce prywatności.

Media Choice sp. z o.o. sp. k.

ul. Krakowska 29
50-424 Wrocław

BIURO:

728 450 666

NEW BUSINESS:

787 676 323

office@mediachoice.pl

NIP: 8992747679

REGON: 022273399

Akceptuję
Zmieniam ustawienia